Imobiliare Valea Prahovei
Stiri

FEMEIE DECEDATĂ GASITĂ ÎN LACUL DIN PARCUL IOR

Cadavrul unei femei a fost găsit plutind pe  lacul parcului Ior din capitală ,  ieri dimineață , 11 februarie. Descoperirea a fost facută de un bucureștean care a sunat la 112.

Inspectoratul pentru Situații de Urgența a intervenit imediat la fața locului cu o echipă de scafandri , două mașini smurd si una de descarcerare

Femeia in varstă de peste 60 de ani a fost scosă în scurt timp de către un scafandru din lacul înghețat . În acest caz s-a deschis o anchetă pentru a afla circumstanțele morții femeii ,dar și identitatea acesteia , deoarece asupra ei nu au fost găsite documente .

Tragedia se întampla la mai puțin de o lună de când , in același loc , a fost găsit plutind cadavrul unui bărbat de aproximativ 40 de ani.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co